top of page
ULOTKA_POROFIX_HD oawdawd.jpg

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na prowadzenie czynności wykończeniowych domów oraz przestrzeni komercyjnych. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów i produktów, które powodują, że przeprowadzane realizacje charakteryzują się doskonałą wytrzymałością. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi o izolacyjnej płycie budowlanej POROFIX PŁYTA. Produkt ten znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić izolacyjność ścian, a tym samym ograniczyć straty energii cieplnej. Oferowana przez nas płyta POROFIX może być stosowana tam, gdzie z różnych przyczyn niemożliwe jest wykorzystanie izolacji zewnętrznej.

Postaw na sprawdzone rozwiązania
 
Stosowana przez naszą firmę POROFIX PŁYTA charakteryzuje się wieloma cechami, które powodują, że materiał znajduje swoje bardzo szerokie zastosowanie. Akcesorium jest ognioodporne, a dzięki zastosowaniu odpowiednich mieszanek, zapewnia wysoką odporność na ściskanie. Ponadto cechuje je hydrofobowość oraz paroprzepuszczalność. Bardzo niski współczynnik przenikania i przewodności cieplnej powoduje, że przy zastosowaniu płyty POROFIX, wnętrza są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed utratą ciepła.
Wykorzystywany przez nas materiał może być stosowany nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach oraz biurowcach. Nadaje się również do stosowania w budynkach zabytkowych. Cechą charakterystyczną POROFIX PŁYTY jest jej prosty i wygodny montaż. Oznacza to, że proces instalacji może być przeprowadzony w zaledwie jeden dzień zapewniając tym samym bardzo duży komfort cieplny.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie przeprowadzić realizacje pod indywidualne zamówienie inwestora.

Cechy i parametry techniczne produktu Porofix płyta WO10:

  • Ognioodporny

  • Hydrofobowy – izolacja termiczna

  • Paroprzepuszczalny – izolacja termiczna

  • Odporny na ściskanie – izolacja termiczna

  • Grubość 22,5 mm

  • Współczynnik przenikania U = 1,14

  • Współczynnik  przewodności cieplnej λ izolacji termicznej 0,015 W/mK

 

Dzięki wykorzystaniu  nanotechnologii uzyskaliśmy produkt, który chcąc go zastąpić należy zastosować od 5 do 10 cm innych materiałów izolacyjnych dodatkowo cechy właściwości izolacji termicznej przewyższają konkurencyjne produkty. 

Rozmiary Porofix płyta WO10

  • rozmiar    1,2 m x 2,6 m 

  • grubość    22,5 mm 

ULOTKA_POROFIX_HD_zblizenie ost.jpg

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Telefon

+48 884 994 274

Email

Dziękujemy za kontakt, odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe!

Porofix płyta

Izolacyjna płyta budowlana

bottom of page