top of page

Projekty architektoniczne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych usług związanych z projektami architektonicznymi. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzonych działań oraz dbałość o nawet najmniejszy detal realizacji. W czasie prac korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, co powoduje, że każdy z Klientów ma możliwość bieżącej weryfikacji opracowywanych projektów.


Projektowanie budynków - jak działamy?


Aby projekty architektoniczne sprostały oczekiwaniom każdego Klienta, konieczne jest przeprowadzenie burzy mózgów. To właśnie na tym etapie staramy się poznać wizję inwestora dotyczącą konkretnego obiektu – jego przeznaczenia, niezbędnych elementów oraz usytuowania. Biorąc pod uwagę dostępny budżet przygotowujemy wstępną koncepcję na zagospodarowanie wnętrza budynku oraz na ogólny wygląd zewnętrzny całego obiektu.


Po wstępnej akceptacji wizji, przystępujemy do pierwszych wizualizacji roboczych. Umożliwią one ogólne zapoznanie się z koncepcją architekta oraz proponowaną stylistyką. Na tym etapie możliwe jest dowolne wprowadzanie poprawek, bowiem zależy nam, aby tworzone wnętrza były nie tylko efektowne, ale również możliwie najbardziej funkcjonalne. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań spowoduje więc, że codzienne korzystanie z przestrzeni będzie niezwykle wygodne i komfortowe.


Przygotowanie projektu budowlanego


Po zaakceptowaniu proponowanych szkiców oraz planów, nasi pracownicy przystępują do wykonania projektu budowlanego. Przygotowując projekt budowlany stawia się w głównej mierze na bezpieczeństwo obiektu, dlatego na tym etapie kluczową informację stanowią zastosowane materiały, elementy konstrukcyjne oraz instalacje. To właśnie na podstawie tego konkretnego projektu możliwe jest otrzymanie pozwolenia na budowę.


W dalszej części prac przystępujemy do stworzenia projektu wykonawczego. Zaplanowane w projekcie budowlanym rozwiązania i instalacje są teraz szczegółowo szkicowane dla potrzeb fachowców pracujących na placu budowy.

bottom of page