top of page
Image-8.png

Porofix Rura

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych prac związanych z budową oraz wykańczaniem przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Są oni gwarancją najwyższej jakości usług, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Podczas pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz specjalistycznych materiałów, które powodują, że ukończona realizacja charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi o systemie POROFIX RURA.

POROFIX RURA – czym właściwie jest?

System POROFIX RURA to bardzo nowoczesne rozwiązanie stosowane w rurach preizolowanych. Produkt ten w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza prace montażowe, co ostatecznie przekłada się na zdecydowanie krótszy czas budowy instalacji. Zastosowana izolacja termiczna Porogel w swoim składzie nie posiada klejów organicznych, w związku z tym jest trwała i stabilna nawet przez długi czas użytkowania.

System POROFIX RURA charakteryzuje się licznymi walorami. Wspomnieć należy przede wszystkim o możliwości zabezpieczenia izolacji bez ryzyka tworzenia się korozji. Oprócz tego rozwiązanie to gwarantuje stabilność oraz trwałość izolacji termicznej. Bardzo dużym walorem systemu POROFIX RURA jest brak mostków termicznych na podporach i obejmach. Powoduje to, że instalacja jest w odpowiedni sposób zabezpieczona przed ucieczką ciepła. Coś, co w kontekście systemu POROFIX RURA jest niezwykle istotne to przede wszystkim możliwość szybkiej realizacji nowych odcinków instalacji przemysłowych.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi realizowanymi przez nas działaniami. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałe parametry techniczne zabezpieczanych instalacji. Montaż systemu POROFIX RURA jest wykonywany przez profesjonalistów w branży, co oznacza, że może zostać ukończony nawet w jeden dzień. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Zalety zastosowania POROFIX RURA

  • Zabezpiecza i nie wspomaga tworzeniu się korozji pod izolacją

  • Najmniejsza możłiwa średnica gotowej rury preizolowanej

  • Gwarancja stabliności i trwałości izolacji termicznej

  • Brak mostków termicznych na podporach i obejmach

  • szybka wymiana remontowych odcinków instalacji

  • Szybka realizacja nowych odcinków instalacji przesyłowych

rura.png

Brak korozji

Na przykładzie zaizolowanej rury Porogel Plus Pyrogel XTE o grubości 15mm po 85 dniach testów w warunkach zewnętrznych.

rura2.png

Porównanie z innymi materiałami

rura-7-1-810x1024.png
bottom of page