top of page
Image-9.png

Porofix Profil

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, których celem jest ulepszenie budynków mieszkalnych i komercyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy systemy, takie jak POROFIX NADPROŻE, OSŁONA oraz RURA. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem konsumentów cieszy się również system POROFIX PROFIL. Został on wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że może być eksploatowany przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

 

POROFIX PROFIL – czym właściwie jest?

System POROFIX PROFIL to nic innego jak specjalne wkłady termiczne wykonane z izolacji aerogelowej powstałej w procesie nanotechnologicznym. Akcesoria te umieszczane są w fasadach okienno-drzwiowych po to, aby zapewnić budynkowi jeszcze lepszą ochronę termiczną. Bardzo ważną informacją jest fakt, że oferowany przez nas system może być stosowany w połączeniu z materiałami, takimi jak aluminium, drewno czy też PVC. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Zastosowana dodatkowa przegroda zatrzymuje ciepło, a tym samym zapobiega tworzeniu się tzw. mostków termicznych. Docelowo przekłada się to na znacznie niższe wydatki przeznaczane na ogrzewanie pomieszczeń.

Bardzo dużą zaletą systemu POROFIX PROFIL jest to, że akcesoria mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszej ofercie znajdują się produkty o grubości od 5 mm oraz o szerokości od 20 mm. Znakomita jakość wykonania powoduje, że system może być stosowany w zakresie temperatur od –200 do nawet +200 stopni Celsjusza. Akcesoria charakteryzują się hydrofobowością, co sprawia, że są niewrażliwe na działanie wody. Dodatkowo specjalna taśma mocująca gwarantuje łatwość montażu całego systemu.

 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Właściwości fizyczne porofix profil

profil-1-1024x621.png

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów przede wszystkim pod względem funkcjonalności systemu POROFIX PROFIL.

Przykłady użycia profix profil

bottom of page