top of page
Karton porofix nadproże.png

Porofix Nadproże

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się projektowaniem, budową oraz wykańczaniem przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Swoje działania prowadzimy w myśl obecnie panujących trendów i standardów technologicznych, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji wykonywanych usług. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały dostarczane przez znanych i renomowanych wytwórców. Powoduje to, że charakteryzują się one wysoką funkcjonalnością oraz trwałością. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o PROFIX NADPROŻU.


PROFIX NADPROŻE - postaw na sprawdzone rozwiązania

Wykorzystywany przez nas PROFIX NADPROŻE został stworzony w celu eliminacji mostków termicznych powstających nad otworami okiennymi i drzwiowymi. Materiał jest znakomity do stosowania pod roletami. Oferowany przez nas produkt jest bardzo prosty i szybki w montażu, co powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemów z jego sprawną instalacją.

PROFIX NADPROŻE zapewnia bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła oraz doskonałą izolację nawet po długim czasie użytkowania. Ważną informacją jest fakt, że gwarantuje paroprzepuszczalność, co chroni wnętrza przed nadmierną wilgocią. Jest to szczególnie istotne w kuchniach, gdzie poziom wilgoci w czasie gotowania i smażenia znacząco wzrasta. Oferowany przez nas produkt jest odporny na ścieranie i bardzo elastyczny. Dzięki temu może się dostosować do wszelkich nierówności.

PROFIX NADPROŻE gwarantuje szybki zwrot inwestycji, poprawę komfortu termicznego, a także zwiększenie efektywności energetycznej budynku. To wszystko powoduje, że w ostatnim czasie cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród konsumentów.


Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Korzyści po zastosowaniu porofix nadproże

 • Oszczędność energii – oszczędność finansów

 • szybki zwrot inwestycji

 • Eliminacja przemarzania elementów zaizolowanych (m.in.brak grzyba i wilgoci)

 • Poprawa komfortu termicznego

 • Zwiększenie efektywności energetycznej budynku

 • Wieloletnia trwałość izolacyjna – nieporównywalna z konkurencją

 • Czterokrotnie mniejsze straty ciepła

 

W związku z rosnącymi cenami energii należy zwrócić szczególną uwagę na izolację termiczną jaką stosujemy w swoich budynkach. Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej 2010/31/UE, która wprowadza standard budynku prawie zero energetycznego od 2020 roku, a w związku z tym wymusza stosowanie coraz to lepszych i nowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

 

Aby wyjść naprzeciw tym wymaganiom firma Porofix System wprowadza innowacyjny system izolacji termicznej – Porofix Nadproże. Porofix Nadproże produkowane są w dwóch długościach 1,5 m.b.  oraz 2,5 m.b o stałej szerokości 25cm (dotyczy wkładu izolacji termicznej grubości 10mm). Produkt jest gotowy do natychmiastowego montażu zgodnie z instrukcją w opakowaniu.

Porofix nadproże zaleca się do stosowania na:

 • Nadproża okienne

 • Nadproża drzwiowe

 • Rolety i kasety

 • Inne elementy żelbetowe (np. wieńce)

Instrukcja montażu porofix nadproże

Rozkład temperatur w nadprożu

rozklad-temp-porofix-nadproze.png
bottom of page